irani.at
 
 
Webdesign, Grafikdesign & Programmierung

ورزش
برنامه کامل بازی های جام جهانی فوتبال 2018 روسیه

بازگشت به فهرست خبرها

vb

در این لیست زیر تاریخ، ساعت و استادیومهای محل برگزاری تمامی رقابت های مسابقات جام جهانی 2018 روسیه که در تاریخ 14 ژوئن آغاز و در تاریخ 15 ژوئیه در پایان می یابد را تقدیم شما می کنیم.

اینجا برنامه کامل به صورت
پی دی اف برای دانلود موجود است


فهرست گروه بندی مسابقات جام جهانی 2018

ساعتها به وقت ایران

برای اتریش 2.5 کم کنید

گروهA: روسیه،عربستان سعودی،مصر،اروگوئه

گروهB: پرتغال، اسپانیا، مراکش، ایران

گروهC: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک

گروهD: آرژانتین، ایسلند ،کرواسی، نیجریه

گروهE: برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروهF: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

گروهG: بلژیک، پاناما، تونس، انگلستان

گروهH: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

فهرست بازی ها

14 ژوئن: روسیه در مقابل عربستان سعودی (ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، ساعت 7 بعدازظهر ،گروه A )

15 ژوئن: مصر در مقابل اروگوئه (استادیوم مرکزی، یکاترینبورگ، ساعت 1 بعدازظهر، گروه A)

15 ژوئن: مراکش در مقابل ایران (استادیوم کرتوفسکی، سنت پترزبورگ، ساعت 4 بعدازظهر، گروه B)

15 ژوئن: پرتغال در مقابل اسپانیا (استادیوم فیشت، سوچی، ساعت 7 بعدازظهر، گروه B)

16 ژوئن: فرانسه در مقابل استرالیا (استادیوم کازان آرنا، کازان، ساعت 11 صبح، گروه C)

16 ژوئن: آرژانتین در مقابل ایسلند (استادیوم اوتکریت آرنا، مسکو، ساعت 2 بعدازظهر، گروه D)

16 ژوئن: پرو در مقابل دانمارک (استادیوم موردویا آرنا، سارانسک، ساعت 5 بعدازظهر، گروه C)

16 ژوئن: کرواسی در مقابل نیجریه (استادیوم کالینینگراد، کالینینگراد، ساعت 8 بعدازظهر، گروه D)

17 ژوئن: کاستاریکا در مقابل صربستان (استادیوم سامارا آرنا، سامارا، ساعت 1 بعدازظهر، گروه E)

ژوئن 17: آلمان در مقابل مکزیک (ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، ساعت 4 بعدازظهر، گروه F)

17 ژوئن: برزیل در مقابل سوئیس (استادیوم روستوف آرنا، روستوف دردان، ساعت 7 بعدازظهر، گروه E)

18 ژوئن: سوئد در مقابل کره جنوبی (ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، ساعت 1 بعدازظهر،گروه F)

18 ژوئن: بلژیک در مقابل پاناما (ورزشگاه المپیک فیشت، سوچی، ساعت 4 بعدازظهر، گروه G)

18 ژوئن: تونس در مقابل انگلستان (استادیوم ولگوگراد آرنا، ولگوگراد، ساعت 7 بعدازظهر، گروه G)

19 ژوئن: لهستان در مقابل سنگال (استادیوم اوتکریت آرنا، مسکو، ساعت 1 بعدازظهر، گروه H)

19 ژوئن: کلمبیا در مقابل ژاپن (استادیوم موردوویا آرنا، سارانسک، ساعت 4 بعدازظهر، گروه H)

19 ژوئن: روسیه در مقابل مصر (ورزشگاه کرستوفسکی، سن پترزبورگ، ساعت 7 بعدازظهر، گروه A)

20 ژوئن: پرتغال در مقابل مراکش (ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، ساعت 1 بعدازظهر، گروه B)

20 ژوئن: اروگوئه در مقابل عربستان سعودی (روستوف آرنا، روستوف دردان، ساعت 4 بعدازظهر، گروه A)

20 ژوئن: ایران در مقابل اسپانیا (استادیوم کازان آرنا، کازان، ساعت 7 بعد از ظهر، گروه B)

21 ژوئن: فرانسه در مقابل پرو (استادیوم مرکزی، یکاترینبورگ، ساعت 1 بعدازظهر، گروه C)

21 ژوئن: دانمارک در مقابل استرالیا (سامارا آرنا، سامارا، ساعت 4 بعدازظهر، گروه C)

21 ژوئن: آرژانتین در مقابل کرواسی (ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، ساعت 7 بعدازظهر، گروه D)

22 ژوئن: برزیل در مقابل کاستاریکا (استادیوم کرستوفسکی، سن پترزبورگ، ساعت 1 بعدازظهر، گروه E)

22 ژوئن: نیجریه در مقابل ایسلند (استادیوم ولگوگراد آرنا، ولگوگراد، ساعت 4 بعدازظهر، گروه D)

22 ژوئن: صربستان در مقابل سوئیس (ورزشگاه کالینینگراد، کالینینگراد، ساعت 7 بعدازظهر، گروه E)

23 ژوئن: بلژیک در مقابل تونس (استادیوم اوتکریت آرنا، مسکو، ساعت 1 بعدازظهر، گروه G)

23 ژوئن: آلمان در مقابل سوئد (استادیوم فیشت، سوچی، ساعت 4 بعدازظهر، گروه F)

23 ژوئن: کره جنوبی در مقابل مکزیک (روستوف آرنا، روستوف دردان، ساعت 7 بعدازظهر، گروه F)

24 ژوئن: انگلستان در مقابل پاناما (ورزشگاه نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، ساعت 1 بعدازظهر، گروه G)

24 ژوئن: ژاپن در مقابل سنگال (ورزشگاه مرکزی، یکاترینبورگ، ساعت 4 بعدازظهر، گروه H)

24 ژوئن: لهستان در مقابل کلمبیا (استادیوم کازان آرنا، کازان، ساعت 7 بعدازظهر، گروه H)

25 ژوئن: عربستان سعودی در مقابل مصر (استادیوم ولگوگراد آرنا، ولگوگراد، ساعت 3 بعدازظهر، گروه A)

25 ژوئن: اروگوئه در مقابل روسیه (استادیوم سامارا آرنا، سامارا، ساعت 3 بعد از ظهر، گروه A)

25 ژوئن: ایران در مقابل پرتغال (استادیوم موردوویا آرنا، سارانسک، ساعت 7 بعدازظهر، گروه B)

25 ژوئن: اسپانیا در مقابل مراکش (استادیوم کالینینگراد، کالینینگراد، ساعت 7 بعدازظهر، گروه B)

26 ژوئن: استرالیا در مقابل پرو (استادیوم فیشت، سوچی، ساعت 3 بعدازظهر، گروه C)

26 ژوئن: دانمارک در مقابل فرانسه (ورزشگاه لوژنیکی، مسکو، ساعت 3 بعدازظهر، گروه C)

26 ژوئن: ایسلند در مقابل کرواسی (روستوف آرنا، روستوف دردان، ساعت 7 بعدازظهر، گروه D)

26 ژوئن: نیجریه در مقابل آرژانتین (استادیوم کرستوفسکی، سن پترزبورگ، ساعت 7 بعدازظهر، گروه D)

27 ژوئن: کره جنوبی در مقابل آلمان (استادیوم کازان آرنا، کازان، ساعت 3 بعد از ظهر، گروه F)

27 ژوئن: مکزیک در مقابل سوئد (استادیوم مرکزی، یکاترینبورگ، 3 بعد از ظهر، گروه F)

27 ژوئن: صربستان در مقابل برزیل (استادیوم اوتکریت آرنا، مسکو،ساعت 7 بعد از ظهر، گروه E)

27 ژوئن: سوئیس در مقابل کستاریکا (استادیوم نیژنی نووگورود، نیژنی نووگورود، ساعت 7 بعدازظهر، گروه E)

28 ژوئن: ژاپن در مقابل لهستان (استادیوم ولگوگراد آرنا، ولگوگراد، ساعت 3 بعدازظهر، گروه H)

28 ژوئن: سنگال در مقابل کلمبیا (استادیوم سامارا آرنا، سامارا، ساعت 3 بعد از ظهر، گروه H)

28 ژوئن: انگلستان در مقابل بلژیک (ورزشگاه کالینینگراد، کالینینگراد، ساعت 7 بعد از ظهر، گروه G)

28 ژوئن: پاناما در مقابل تونس (استادیوم موردوویا آرنا، سارانسک، ساعت 7 بعدازظهر، گروه G)

ادامه در سایت: 2safar.com

بازگشت به فهرست خبرها

به طرف بالا

© كليه حقوق سايت محفوظ است
2003 طراحي شده توسط شركت تبلیغاتی یورو به مدیریت فرزانه عمادی
شرایط با نخستین استفاده شما از سایت (وب گاه) بلافاصله قابل اجرا می باشند

| در باره سایت رسمی ایرانیان در اتریش |شرکت | تبلیغات در سایت ایرانیان در اتریش |

 
irani.at